Directie

Illya Soffer, directeur – i.soffer@iederin-test.meoconcept.nl
Pien Haruna, directiesecretaresse – p.haruna@iederin-test.meoconcept.nl

Bedrijfsvoering en personeelszaken

Bas Duym, manager bedrijfsvoering – b.duym@iederin-test.meoconcept.nl
Marian Keus, HR adviseur – personeelszaken@iederin-test.meoconcept.nl
Martijn Verboom, controller – m.verboom@iederin-test.meoconcept.nl
Steve Sabandar – s.sabandar@iederin-test.meoconcept.nl
Dini Zeggelaar – d.zeggelaar@iederin-test.meoconcept.nl

Secretariaat
Klaske Bos – k.bos@iederin-test.meoconcept.nl
Pien Haruna – p.haruna@iederin-test.meoconcept.nl
Ria Sluijs – r.sluijs@iederin-test.meoconcept.nl

Receptie
Wendy Kuiper – receptie@iederin-test.meoconcept.nl
Inge Wajon – receptie@iederin-test.meoconcept.nl

Programma’s en projecten

Aartjan ter Haar, programma vereniging en netwerk – a.terhaar@iederin-test.meoconcept.nl
Liesbeth Moret, juridisch medewerker – l.moret@iederin-test.meoconcept.nl

Programma Wonen en Leven

Marijke Hempenius, programmamanager – m.hempenius@iederin-test.meoconcept.nl
Martin Boerjan, beleidsmedewerker – m.boerjan@iederin-test.meoconcept.nl
Wouter Bolier, beleidsmedewerker – w.bolier@iederin-test.meoconcept.nl
Thijs Hardick, beleidsmedewerker – t.hardick@iederin-test.meoconcept.nl
Claartje Sadée, beleidsmedewerker – c.sadee@iederin-test.meoconcept.nl
Anneke van der Vlist, beleidsmedewerker – a.vandervlist@iederin-test.meoconcept.nl
Marije Hagendoorn, communicatieadviseur – m.hagendoorn@iederin-test.meoconcept.nl
Ria Sluijs, secretaresse – r.sluijs@iederin-test.meoconcept.nl

Programma Zorg en Ondersteuning

Maartje Schrama, programmamanager – m.schrama@iederin-test.meoconcept.nl
Mieke van Opstal, beleidsmedewerker – m.vanopstal@iederin-test.meoconcept.nl
Thomas Ronnes, beleidsmedewerker – t.ronnes@iederin-test.meoconcept.nl
Marjolein Schipper, beleidsmedewerker – m.schipper@iederin-test.meoconcept.nl
Ina Vijzelman, beleidsmedewerker – i.vijzelman@iederin-test.meoconcept.nl
Hans van Boxtel, communicatieadviseur – h.vanboxtel@iederin-test.meoconcept.nl
Renée Tuijnman, communicatieadviseur – r.tuijnman@iederin-test.meoconcept.nl

Programma Leren en Werken

Marcel van Bockel, programmamanager – m.vanbockel@iederin-test.meoconcept.nl
Joris Barendrecht, beleidsmedewerker – j.barendrecht@iederin-test.meoconcept.nl
Marion van Beek, beleidsmedewerker – m.vanbeek@iederin-test.meoconcept.nl
Gepke Boezaard, beleidsmedewerker – g.boezaard@iederin-test.meoconcept.nl
Margriet van Kampenhout, beleidsmedewerker – m.vankampenhout@iederin-test.meoconcept.nl
Daniël Toebes, beleidsmedewerker – d.toebes@iederin-test.meoconcept.nl
Margreet Jonge Poerink, communicatieadviseur – m.jongepoerink@iederin-test.meoconcept.nl
Dagmar Heijsteeg, communicatieadviseur – d.heijsteeg@iederin-test.meoconcept.nl

Programma VN-verdrag Handicap

Xandra Koster, projectleider, x.koster@iederin-test.meoconcept.nl
Thijs Hardick, beleidsmedewerker – t.hardick@iederin-test.meoconcept.nl
Ingeborg van der Pijl, beleidsmedewerker, i.vanderpijl@iederin-test.meoconcept.nl
April Ranshuijsen, beleidsmedewerker, a.ranshuijsen@iederin-test.meoconcept.nl
Ron Kaiser, communicatieadviseur, r.kaiser@iederin-test.meoconcept.nl
Klaske Bos, secretaresse – k.bos@iederin-test.meoconcept.nl

Communicatie

Communicatieadviseur
Hans van Boxtel – h.vanboxtel@iederin-test.meoconcept.nl
Marije Hagendoorn – m.hagendoorn@iederin-test.meoconcept.nl
Dagmar Heijsteeg, d.heijsteeg@iederin-test.meoconcept.nl
Margreet Jonge Poerink – m.jongepoerink@iederin-test.meoconcept.nl
Rolf Smid – r.smid@iederin-test.meoconcept.nl
Renée Tuijnman – r.tuijnman@iederin-test.meoconcept.nl
Klaske Bos, secretaresse – k.bos@iederin-test.meoconcept.nl

Persvoorlichting
Renée Tuijnman – r.tuijnman@iederin-test.meoconcept.nl

Webbeheer, opmaak en ondersteuning
Catrien Brienen – c.brienen@iederin-test.meoconcept.nl

Meldpunt

Meldpunt Ieder(in) / Adviespunt ervaringsdeskundigheid
Liesbeth Moret – l.moret@iederin-test.meoconcept.nl
Jacqueline van Haaster – j.vanhaaster@iederin-test.meoconcept.nl
Petra Stassar – p.stassar@iederin-test.meoconcept.nl

Meldpunt Juiste loket
Marion van Beek – m.vanbeek@iederin-test.meoconcept.nl
Mieke van Opstal – m.vanopstal@iederin-test.meoconcept.nl
Marjolein Schipper – m.schipper@iederin-test.meoconcept.nl